Vjezdové brány posuvné, dvoukřídlé a speciální

Jsme specialisté na vjezdové brány.
Vyrábíme 8 typů vjezdových bran ve stejných motivech jako naše kované a tahokov ploty.

Jakou vjezdovou bránu si vybrat?

Vjezdové brány posuvné

V případě, že máte za vjezdovou bránou málo místa, je lépe zvolit bránu posuvnou, která nezabírá vnitřní prostor vjezdu. Mezi posuvné brány řadíme brány samonosné (nesené) a pojezdové (po kolejnici). Jsou však náročné na místo na boční straně vjezdu. V případě samonosné brány zhruba o 1/3 prostoru více než je délka průjezdu brány. Neplatí pro pojezdovou bránu, zde stačí cca o 0,5 m více než je rozměr průjezdu.

Vjezdové brány posuvné skládací

Vjezdové brány samonosné

Vjezdové brány samonosné teleskopické

Vjezdové brány dvoukřídlé

Mezi otočné vjezdové brány řadíme dvoukřídlé a jednokřídlé brány s maximální délkou křídla 2,5m. Dvoukřídlá vjezdová brána je nejčastěji používaný typ brány. 
Instalace je prováděna na stavitelné panty na boční straně rámu ukotvené na zděné příp. kovové sloupky. Součástí vjezdové brány je doraz umístěný ve středu spodní části brány. Maximální úhel otevření je 120°.

Vjezdové brány dvoukřídlé skládací

Vjezdové brány s integrovanou brankou

Vchodové branky

Součástí každého plotu je vchodová branka. Nejčastěji používanou jednokřídlou branku je možné zhotovit i v provedení dvoukřídlé vchodové branky a to hlavně u větších rozměrů. Vhodně doplněná branka o schránku, kliku či el. zámek je dnes již samozřejmostí.

Vjezdové brány posuvné, dvoukřídlé a speciální
Důležité informace
Kalkulace ceny