Ploty na klíč, gabionové ploty

Ploty na klíč – jistota kompletní dodávky kvalitního plotu bez starostí
Plot na klíč znamená ušetřit starosti, čas a hlavně peníze. Přenechejte oplocení svého pozemku profesionálům.

Jaký plot na klíč si ke svému pozemku vybrat ?

V naší nabídce naleznete 6 základních typů plotů na klíč. Záměrně jich nenabízíme více, jelikož stavíme jen to, co umíme. Základním řešením oplocení minimálně přední strany každého pozemku je zděný plot. Mezi další hojně využívané oddělení hranic pozemku hlavně v posledních letech je stavba gabionového plotu, který stejně jako zděné a kované ploty nepotřebuje žádný servis po desítky let. Levnější variantou jsou betonové ploty, které získávají na stále větší oblibě.

Image 0 - Image 1 - Image 2 - Image 3 - Image 4 -

Velmi oblíbené a cenově dostupné jsou také kované ploty na klíč, stavěné s jednoduchou podezdívkou, případně podhrabovou deskou.
Dnešní doba nabízí neomezené možnosti a to i co se materiálů pro výrobu plotu týče, proto v naší nabídce plotů na klíč naleznete také hliníkové ploty.
V neposlední řadě pro Vás také postavíme na klíč klasické pletivové ploty.

Gabionové ploty, gabionové stěny, sítě a koše pro gabiony.

Nabízíme výrobu, prodej, montáž i stavbu gabionových plotů. Gabionové ploty a stěny dodáváme na klíč včetně kameniva.

V základní nabídce naleznete gabionový plot šíře 30 cm nebo 50 cm. Nejčastěji plot z gabionu skládáme z gabionových košů 100x30x50 cm a 100x50x50cm.

Gabionové ploty a stěny je možné stavět až do šíře 100 cm výšky 250 cm. Také je možnost volby velikosti oka gabionového koše a to 10x10 cm vhodné pro kamenivo větší frakce a oko 10x5 cm.