Kované ploty

Kovaný plot – ochrana soukromí a záruka bezpečí po generace.
Pocit jistoty a bezpečí ve Vašem domě umocní kovaný plot společně s kovanou vjezdovou bránou.

Kované ploty vyrobené naší rodinnou společností se vyznačují vysokou kvalitou zpracovaní, díky poctivé ruční výrobě. Zakázkovou výrobou kovaných plotů jsme schopní Vám nabídnou plot přímo na míru, přesně podle vašich požadavků. Originální vzhled zaručuje výběr z více než 100 motivů kovaných plotů, které nabízíme. Tradiční technologie výroby kovaných plotů a moderní použití povrchové úpravy, jsou zárukou životnosti kovaných plotů na desítky let. V posledních letech získávají na oblibě ploty s výplní tahokov.

Hlavní výhodou kovaných plotů je jejich bezúdržbové použití, které s jistotou garantujeme 10-ti letou zárukou.

Image 0 - Image 1 -

Kované špice

Kované zakončení tyčí je ručně vyráběné v naší kovářské dílně a jedná se tak u každého kusu o jedinečný originál. Neváhejte využít naší akční nabídky a dopřejte sobě i svému domovu originální kovaný plot od Českého výrobce.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Jaký kovaný plot si vybrat ?

  • Pokud mezi vaše priority při výběru motivu kovaného plotu patří jednoduchost, elegance a cenová dostupnost , nabízíme Klasické motivy (KM).
  • Náročnější zákazník, s potřebou odlišit se od okolí, preferující pozemek oplocený originálním plotem, zvolí kategorii Ozdobné motivy(OM).
  • Moderně založený zákazník s potřebou většího soukromí jistě velmi rád sáhne po kovaném plotu z tahokovu (TM) nebo využije ploty s výplní z děrovaných plechů (DP)
  • Pro maximální uspokojení těch nejnáročnějších zákazníků je nabídka kovaných plotů z nerezového materiálu.