Časté dotazy

Jak dlouho u vás trvá výroba kovaného plotu nebo vjezdové brány?

Standardní výroba trvá 3-6 týdnu dle složitosti a rozsahu zakázky.

Jak je to s životností, případně údržbou kovaného plotu nebo vjezdové brány?

Vzhledem k dnešním možnostem povrchové úpravy je životnost námi vyrobených plotů počítána na desítky let dle typu plotu, jeho použití a místa umístění.

Jak je to se zárukou na kovaný plot nebo automatický pohon pro vjezdovou bránu?

Na každý námi vyrobený plot poskytujeme záruku 10 let. U automatického pohonu je záruka určena výrobcem od 2 do 5 let.

Co je to žárové zinkování?

Základní povrchová ochrana kovových konstrukcí v exteriéru. Žárové zinkování je speciální technika pokovování ponorem. Zinek vytváří pevný a nepropustný povlak s dlouhodobou životností, který chrání ocel i elektrochemicky. Velmi dobře odolává mechanickému poškození.

Obsahuje dodávka vjezdové brány také kliku příp. vložku a zámek?

Každá námi vyrobená vjezdová brána nebo vchodová branka obsahuje vždy vložku a zámek (nevztahuje se na vjezdové brány s pohonem). Kliku doporučujeme vybrat předem v našem e-shopu nebo v katalogu u nás v plotovém studiu.

Na webových stránkách uvádíte prodej plotů na splátky, jak u vás tato služba probíhá?

Prodej plotů na splátky funguje stejně, jako když kupujete na splátky automobil. Pokud vám zrovna chybí část financí nebo máte zájem financovat kovaný plot na splátky celý, je to možné přímo v našem plotovém studiu. Ke splátkovému prodeji spolupracujeme se společností Essox s. r. o. (Komerční banka).

Kde je možné vidět vaše realizace?

Naše reference je možné vidět po celé ČR. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vás nasměrujeme na naši realizaci ve vašem regionu.

Co je to plot z tahokovu? Jak a čím se liší oproti kovanému plotu?

Základem je stejně jako u kovaných plotů pevný ocelový rám. Pro vjezdové brány používáme jackelový profil 60x60x3mm a více, pro výrobu plotových dílců profil L nebo LE o velikosti 30x30x2mm a více. Samotný tahokov je výplní pro uvedené rámy. Jedná se o tzv. prostřižený plech, vyrobený bezodpadovou technologií tak, že se vždy do plného plechu prostřihne speciálními noži uchycenými ve stroji řada otvorů. Tím plech získává na pevnosti a zároveň je možné vyrobit skoro neomezené množství vzorů a velikostí prostřižených ok.

Proč si mám vybrat k realizaci vaší společnost?

Jelikož jsme ryze rodinná firma, ke každému plotu přistupujeme individuálně a ke každé zakázce osobně. Je pro nás velmi důležité vyrobit Vám plot přesně podle vašich představ a to do nejmenšího detailu.

Velmi důležitou skutečností je také to, že v naší společnosti jednáte přímo s jednatelem, který je součástí vaší zakázky od začátku do konce. Díky tomu získáte jistotu, že je o vaši zakázku kvalitně postaráno.

Dokážete lidem také třeba jen poradit?

Samozřejmě, velmi rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, díky mnoha letům ve výrobě a montáži plotů jsme připraveni Vám vždy velmi ochotně poradit. Neváhejte nás kontaktovat.

Pokud máte jiné dotazy, neváhejte se na nás obrátit.